GE APPLIANCES GE24STACK
Authorized Reseller
GE24STACK GE Washer/Dryer 24" Stack Bracket Kit
Item Not Available
Check Delivery:
View full details
  • Stacking kit for GE 24" front load washers and dryers
  • Ensures proper installation for GE 24" front load laundry
WARRANTY
Parts Warranty Limited 1-year entire appliance
Labor Warranty Limited 1-year entire appliance
WEIGHTS & DIMENSIONS
Overall Height 2.4 in
Overall Width 6.3 in
Approximate Shipping Weight 1 lb
Overall Depth 4.9 in