GLADIATOR GAWU12CCTG
Authorized Reseller
Gladiator GAWU12CCTG Clean-Up Caddy
Item Not Available
Check Delivery:
View full details
  • Holds up to 25 lbs
  • 12" wide x 12.375" high x 6" deep